Ви є тут

AHA кислоти у парфумах

Парфюмерия

AHA кислоты в духах

Фрукти - це корисно і приємно! Однак коли мова заходить про парфумерію, то тут все трохи складніше. У парфумах прийнято використовувати AHA кислоти, що дозволяють побалувати себе не тільки приємним ароматом фруктів, але і сприятливим впливом на шкірний покрив.

Детальніше про AHA кислоти

Фруктові кислоти можуть бути реалізовані у декількох видах:

  • винні
  • яблучні
  • молочні
  • лимонні
  • гліколеві

У парфумах ж найбільш часто зустрічається винні і лимонні AHA продукти. Справжня абревіатура означає наступне: альфагідроксильні кислоти, проте на деяких продуктах їм може бути присвоєно назву «фруктові».

Про дію AHA кислот

AHA кислоты в духахТрохи абстрагувавшись від парфумерного напрямку, відзначаємо, що справжні речовини застосовуються у двох основних цілях:

  1. Для медицини. AHA матеріали сприяють усуненню лупи, прибирають ознаки екземи, а також швидко справляються з вугрового висипання. Вони також активно використовуються для лікування багатьох інших захворювань шкірного покриву.
  2. Для косметики. Дана формула сприяє зникненню або суттєвого зменшення зморшок, нівелюються пігментні плями. AHA кислоти також є хорошим помічником проти вікового вугрового висипання.

Вивчивши реальні факти, проводимо паралель і на парфуми. AHA кислоти у парфумах - це надійне джерело корисних речовин і приголомшливі аромати, які сьогодні стали ще доступнішими!

Про механізм дії фруктових інгредієнтів у парфумах Ви можете детальніше розпитати менеджерів інтернет магазину Parfumerka. На сторінках нашого онлайн-маркету Ви також знайдете свій аромат від улюбленого бренду і зможете його придбати зі свого міста в Україні. Телефонуйте й уточнюйте подробиці у телефонному режимі.