Ви є тут

Історія у парфумах

Парфюмерия

История в духах

Дим - перша створена людиною пахуча речовина. Палаючі дерева і трави здатні веселити, лякати, а в деяких випадках і дурманити свідомість. Звідси і з'явилося латинське «per fumum» - за допомогою диму. А далі вже ароматичні запахи стали назватися парфумерією.

Деякі інші факти з історії парфумів

Із давніх-давен за розробку парфумів відповідали представники різних професій:

  • Медики і аптекарі, так як ароматичні настойки в основному застосовувалися у якості ліків.
  • Алхіміки. Вони фільтрували і переганяли всілякі речовини, перебуваючи у пошуках філософського каменю.
  • Кушніри миловари. Огидний запах шкіри і жиру мертвих тварин на етапі їх переробки, вимагав створення нейтралізуючих його речовин.

История в духахПроте цьому передували довгі роки еволюції ароматичних рідин!

  1. Розвиток парфумерного напрямку на сході супроводжувався ароматизацією будинків, меблів і храмів. Місцеві народи любили митися, тому наносити парфуми на себе, з метою приховати сторонні запахи не було необхідності.
  2. У Китаї історія парфумерії зароджується із курильниць. Вони виготовлялися у вигляді гори із отворами в конструкції. З їх допомогою по приміщенню поширювався ароматизований дим.
  3. У Японії зважаючи на велику популярність парфумів, була винайдена навіть парфумерна гра «кодо». Спочатку вона передбачала змагання у складанні парфумерної композиції, а потім потрібно вгадати склад аромату.

Історія ж двадцятого століття «перетравлює» витончені східні мотиви створення запахів і європейські традиції. У цей час доля парфумерного мистецтва потрапляє в руки хімічної промисловості. Штучно створені аромамасла виявилися значно дешевше натуральних і дуже швидко «вклинилися» в історію як нове русло в розвитку аромату.

В інтернет магазині Parfumerka Ви зможете придбати парфуми, які вже давно увійшли в історію і назавжди там залишаться. Крім цього в асортименті Ви знайдете і масу новітніх розробок від відомих брендів.