Ви є тут

Морські парфуми купити

Парфюмерия

Armani Si

1 555,50 ₴
Морские духи купить

Відносно недавно усі парфумерні композиції було прийнято розділяти на 4 основні групи: шипри, квіткові, східні і папоротеві. На рубежі 20 і 21 століття цей список поповнився ще однією групою: «морські». Купити їх можна було вже у 90-х роках, і називалися вони тоді «водяні» парфуми.

Історія розвитку морських парфумів

  • 1991 - з'являється перший морський парфум від японця Кензо Такада «Kenzo pour homme». Він був і залишається чоловічим запахом, навіює думки про морські вітри, свободу і пригоди.
  • 1992 - успіх Кензо був повторений його співвітчизником Issey Miyake. Ми побачили туалетну воду «L'eau d'Issey», купити яку пропонується і сьогодні. Це дзеркальна водна гладь у морському спокої і тиші.
  • 1992-1993 - роки, коли морську тему підхоплюють і французи. Одним із перших став Крістіан Діор зі своєю розробкою «Dune». Це аромат є уособленням динаміки, легкості і свободи.
  • 1995 - відрізняється і італійський парфумер Giorgio Armani, піднісши світу парфуми «Acqua di Gio». Тут втілена терпкість морської води, що переплітається з нотним звучанням жасмину, гіацинта і мускату.
  • Трохи пізніше була відкрита і ще одна грань в одному напрямку від Zino Davidoff. Сталося це з появою туалетної води «Cool water».

Морские духи купитьРозглядаючи, морські парфуми, які пропонується купити сьогодні, варто відзначити також «Eau Marine» від Les Copains. Вона здатна підкреслити Вашу індивідуальність і створити образ незалежної жінки.

Відзначаємо і те, що зародженню морського напрямку не сприяли якісь наукові відкриття, вся справа у мистецтві парфумів і його розвитку, як його бачать парфумери!

Купити подібні парфуми або розглянути інші пропозиції відомих світових брендів пропонує інтернет-магазин брендової парфумерії Parfumerka.