Ви є тут

Натуральні парфуми купити

Парфюмерия

Натуральные духи купить

Всі ароматичні композиції, доступні у продажу сьогодні поділяються на кілька груп, і домінуючими серед них є натуральні і фантазійні аромати. Коло шанувальників у кожного з цих запахів свій, з огляду на їх кардинального відмінності один від одного.

Особливості натуральних парфумів

Купити справжні парфуми - означає повідомити своєму нюху про звичні нам природні запахи (ромашка, лілія, бузок і т.д.). Одним з найяскравіших прикладів є аромат від російської фірми «Брокар і Ко» під назвою «Персидський бузок».

Натуральные духи купитьПроте переважна більшість парфумерних розробок належить до фантазійних парфумів. Такі композиції прийнято розділяти на кілька напрямків:

  1. Альдегідні. Справжній запах не використовується окремо, а служить для створення дивовижного звучання у поєднанні з іншими інгредієнтами. Головним прикладом тут є формула Chanel №5.
  2. Шипрові. Це ще одна група, далека від натуральної. Її основу складають «зелені» ноти з гіркими деревними мотивами. Miss Dior - характерний представник групи, купити який можна і у нас.
  3. Пряні і східні парфуми. Купити перші запахи - означає забезпечити свій образ звучанням спецій і квітів із далеких тропіків. Купити такий парфум пропонує виробник Revlon «Charlie». Східний ж напрямок представляє ароматичну композицію від Lancome «Magie Noire».
  4. Квітковий букет. Частково цю групу можна віднести і до натуральних і до фантазійних парфумів. Цей напрямок представляють: «Diorissimo» від Діор і «Paris» від Yves Saint Laurent.

Купити натуральні парфуми можна всюди, однак вибрати відповідний образу і стилю аромат не так просто! У цьому Ви знайдете допомогу у менеджерів інтернет-магазину брендової парфумерії Parfumerka.