Ви є тут

Парфуми із комп'ютера

Парфюмерия

Духи из компьютера

Оптоволоконні мережі. З їх допомогою сьогодні можна відтворювати звук, посилати зображення і навіть гроші! Так чому б не спробувати передати запах? Справжня ідея вже не перший рік хвилює думки розробників. Адже з її втіленням, магазини, що працюють в мережі інтернет, могли б пропонувати своєму покупцеві не тільки ознайомитися з зовнішнім виглядом і описом парфуму, а й надавали б можливість спробувати його аромат!

Парфуми із комп'ютера. Як це працює

Технічний прогрес сьогодні дозволяє підключати до комп'ютера спеціально розроблені системи, які відтворюють запахи. Найчастіше, такий пристрій має знімний картридж, що містить від декількох десятків до 150 ароматичних компонентів (можуть бути реалізовані у рідкому або гелієобразному вигляді).

Далі відбувається наступне:

  1. З використанням комп'ютеру через Internet надсилається цифровий сигнал, який несе дані про те, в який час, у якій послідовності і пропорції повинні бути змішані аромакомпоненти.
  2. Парфуми поширюються по кімнаті за допомогою вентилятора, вбудованого у комп'ютер або під тепловим впливом.

Духи из компьютераЦя думка вперше відвідала вчені уми у 1990-х, а найбільший успіх у цій темі належить організації DigiScent. Був навіть винайдений синтезатор парфумів, який називався «iSmell». Він представлявся на численних виставках і був удостоєний нагороди «Краща розробка 2000 р». Однак даний пристрій так і не було запущено у виробництво.

Сьогодні ж ринок рясніє подібними пристроями, пропонуючи їх за ціною від 250 доларів. Вони можуть мати різний функціонал, потужність і форму. Парфуми із комп'ютера - це реальність сьогодні!

Інтернет-магазин Parfumerka пропонує придбати брендову парфумерію у режимі онлайн! Телефонуйте і дізнавайтеся подробиці