Ви є тут

Парфуми унісекс купити

Парфюмерия

Euphoria

1 176,00 ₴
Духи унисекс купить

Аромати унісекс увірвалися у напрямок парфумерного сексизму на початку 90-х років. Однак та популярність, яка була властива їм на початку розвитку до наших днів не дійшла. Купити парфуми унісекс сьогодні пропонується всюди, але їхня аудиторія користувачів тільки починає розвиватися після багаторічної паузи.

Уніфіковані унісекс парфуми

Коли почалася історія першого парфумерного творіння для чоловіка і для жінки не зовсім зрозуміло, це ж стосується і запаху унісекс. На цю тему є кілька припущень:

  1. Розробка першого з них належить Келвіну Кляйну у 1994 році («One»).
  2. Початок унісекс-ароматів поклав Гарлен ще у 1889-м, випустивши знаменитий Jicky.
  3. Якщо ж брати до уваги найдавніші часи, коли парфумерний напрямок ще тільки зароджувалося, то перша ароматична композиція унісекс була розроблена ще до моменту поділу парфумів за статевими ознаками.

Особливості унісекс парфумів

Духи унисекс купитьЯкий би парфумерний продукт ми не вирішили купити, він буде схожий з музичним творінням. Адже мелодія - основна тема аромату!

  1. Жіночі парфуми. Купити їх означає подарувати собі звучання квітів і фруктів. Їхній мелодійний поєднання формує розуміння того, для кого призначене виріб.
  2. Чоловічі ж розробки збагачені переважно деревними нотами, що підкреслюють твердість характеру і силу володаря.

Що стосується унісекс-ароматів, то всі ці особливості у них відсутні! Акценти істотно зміщені і вже не зрозуміти: для жінки справжній парфум або для чоловіка. «Безстатеві» парфуми позбавляють їх характеру, однак це додає загадковості, інтриги і чарівності! Основною аудиторією, яка воліє купити таку парфумерію, є молоде покоління.

Купити уніфіковані парфумерні розробки від відомих брендів пропонує інтернет магазин Parfumerka.