Ви є тут

Східні парфуми купити

Парфюмерия

Восточные духи купить

Історія східних парфумів почалася у 1925 році. І писати її почав найвідоміший парфумер із Франції Жак Гарлен, випустивши черговий свій сенсаційний запах «Shalimar». З огляду на його величезну популярність у східній темі почали експериментувати і багато інших парфумерів.

Що ж приховує поняття «Східні парфуми»

Деякі особливості таких запахів:

  • Амбра є обов'язковим компонентом парфуму.
  • Можуть також бути використані: мускус, бобровий струмінь і цибетин.
  • Такі аромати неймовірно еротичні, теплі і збуджуючі. Їм характерна солодка привабливість.

Купити східні парфуми - означає вибирати між двома основними групами:

  1. Композиції, що складаються з ванільних ароматичних відтінків і свіжого звучання цитрусових нот. Подібні аромати створені для урочистостей і прийомів на високому рівні. Серед таких виробів: Obsession від Келвін Кляйн, Must від Cartier і багато інших.
  2. Запахи, наповнені пряними відтінками (зазвичай це гвоздика або кориця). Вони народжують почуття безтурботності і розкутості. Колекція пропонує купити: Youth Dew від Есте Лаудер, Coco від Шанель і інші.

Інші особливості східних парфумів

Пік таких ароматів доводиться на 70-е - 80-е роки. У цей час купити їх мріє кожен - і чоловіки і жінки! Моду цього часу пишуть Poison від Діор, Magie Noire від Ланком і Opium від YSL.

Восточные духи купитьДекілька категорій східних парфумів:

  1. Молодіжні запахи. Купити подібні парфуми - означає підкреслити легкість, кокетство і безтурботність молодої дівчини або хлопця. Доречно тут буде відзначити Tocade від фірми Rochas.
  2. Чоловіча лінія. Справжнє рух стартувало в 30-х роках. Однак остаточно напрямок утвердилося лише після закінчення Другої світової війни. Xeryus Rouge від Givenchy - один з найпопулярніших східних парфумів, купити які можна і сьогодні.
  3. Жіноча лінія. Основні орієнтальні компоненти у таких парфумах: прянощі, амбра, ваніль і цитрусові. Один з найяскравіших прикладів групи є: Allure від Шанель.
  4. Унісекс. Різноманітність деревних нот, буйство фруктів або квітів - вибирайте гармонійний для себе парфум і насолоджуйтеся його звучанням. Деякі із парфумерних композицій «унісекс»: CK Be від Келвін Кляйн або А «Hot» від Benetton.

Детальніше вивчити брендову східну парфумерію Ви можете у нашому інтернет магазині Parfumerka. Купити будь-який із запахів можна прямо на сайті або у телефонній розмові з менеджером.