Ви є тут

Смачні аромати купити

Парфюмерия

Angel

2 148,00 ₴
Вкусные ароматы купить

«Смачна» парфумерія донедавна обмежувалася фруктами і ягодами. Такі інгредієнти як персик, диня, ананаси, і апельсини давно входили у формулу найвідоміших запахів - це перестало бути дивним. Змінилося все лише під кінець минулого століття, з появою парфумів Angel від Тьєрі Мюглер. Придбати цю дивовижну композицію з мигдальним, шоколадним і карамельним звучанням можна і сьогодні!

Розвиток смачних ароматів

Справжнє мистецтво еволюціонує за трьома напрямками:

  1. Десерти - солодощі, фрукти екзотичного походження, горіхи.
  2. Напої - в основному це коньяк, ром і кави. Можуть також бути присутнім вершкові і молочні ноти.
  3. Прянощі - серед останніх нововведень майоран, петрушка, перець, імбир і селера.

Вкусные ароматы купитьЦілком можливо, що у парфумерному магазині Вам запропонують купити і аромати з запахом овочів. Хоч вони і рідкісні гості в парфумерії, але такі композиції представлені і у нас.

Кілька компаній і їхніх творів, які радикально вміщалися в парфумерно-кулінарний світ:

  1. Demeter. Пропонує купити такі незвичайні аромати як «Сніг» або «Пральня». В асортименті також присутні смачні парфуми готових страв ( «Суші», «Тірамісу»), напоїв та інших продуктів.
  2. Smell This. Випускає ароматичні композиції, призначені не тільки для нанесення на шкіру, але і для вживання всередину. Подібні «питні смачні аромати» не містять спирту!
  3. Quest. Це парфумерний концерн, який нещодавно оголосив про створення абсолютно нового компонента з недвозначною назвою «bouquet garni». Це унікальне поєднання укропу, петрушки і лаврового листя. Крім цього купити справжній парфум - означає отримати насолоду від неперевершеної формули, що включає також чебрець, ромашку і базилік.

Тенденція розвитку смачних запахів вражає. Багато подібних аромати із представлених на світовому ринку доступні для Вас і в парфумерному магазині Parfumerka. Купити їх Ви можете з оформленням кошика або телефонуйте.