Ви є тут

Смачні парфуми купити

Парфюмерия

Coco Noir

4 134,00 ₴

Coco

3 630,00 ₴

Chanel N 5

3 690,00 ₴
Вкусные духи купить

Напевно, всі ми чули таку характеристику парфумів, як апетитні, смачні, їстівні і т.д. Вони конкурували і продовжують конкурувати з квітковими ароматами - найпопулярнішими парфумами!

Створення і розвиток «смачних» парфумів

Купити такі парфуми пропонується ще з початку 19 століття, а основним «їстівним» продуктом, що входять до їх складу, був лимон. До таких ароматів відноситься: «Vol de Nuit» від Гарлен, Chypre від Коті і звичайно ж Chanel 5 від Шанель. Купити їх можна і сьогодні!

Інші факти з історії смачних парфумів

  • 1992 - розширення асортименту продуктів, що входять до складу парфумів. І першим на експеримент зважився Тьєрі Мюглер, випустивши свою парфумерну розробку «Angel», купити яку Ви зможете в нашому магазині. Вона містить шоколадні ноти, має мигдальним, карамельним і ванільним звучанням.
  • 1994 - свідомість справжнього «фруктового салату» парфумером Pacano «Cassilia». Формула включає мандарини, диню, персик, абрикос, грейпрут і інші смачні інгредієнти.
  • Рік випуску 1996 - черговий поворот у парфумерній кулінарній тематиці від бренду Ніни Річчі. Досягнутий він був із випуском смачних парфумів «Les Belles». Купити вони пропонувалися у неоново-зеленому флаконі із кришкою у вигляді корони.

Вкусные духи купитьЦя тенденція перекочувала і на чоловічі запахи. Як приклад можна привести творіння французької фірми Rochas «Rochas Man». Фоном композиції служить лаванда і бергамот, а ось смачного звучання додає кавовий аромат!

Не менш яскравою розробкою також є парфум від Ескада «Escada Pour Homme». Тут вдало скомпоновані запахи ванілі і ноти коньяку, створюють свято. Для деяких у цьому парфумі чулися також ноти солодкого шоколаду.

Купити цей і багато інших смачних парфумів Ви можете за допомогою нашого інтернет магазину брендових парфумерних розробок Parfumerka.