Ви є тут

Значення ароматерапії

Парфюмерия

Значение ароматерапии

Вже всім відомо і доведено наукою є те, що евкаліпт допомагає від бронхіту, масло чайного дерева веде активну боротьбу з мікробами, а шавлій з ромашкою загоює рани з подряпинами. У цьому і криється значення ароматерапії – у різному впливі на організм різних запахів.

Про значення ароматерапії докладніше

Щоб зрозуміти значення ароматерапії, потрібно розібратися у дії ароматів:

  1. Стимуляція нервових закінчень. Наприклад, імбир прискорить обмінні процеси при контакті зі шкірою, а ось екстракт м'ята додасть відчуття прохолоди.
  2. Ароматерапія також може бути застосована під час прийняття ванни з коханою людиною. Це дозволити істотно посилити взаємне збудження.
  3. Омолодження та боротьба з целюлітом. Ароматичні молекули можуть вільно проникати крізь шкірний покрив в організм і викликати справжній ефект.
  4. Значення ароматерапії криється також у запобіганні алергічних проявів. Справжня властивість в основному характерна цитрусовим запахам.

Значение ароматерапииПроте, не зважаючи на позитивний вплив на організм, багатьма вважається, що застосовувати ефірні масла можна всім і всюди. Насправді такі екстракти несуть небезпеку для людей, які страждають від захворювань органів дихання, а також алергікам.

З особливою ретельністю варто підходити до вибору запаху вагітним жінкам. Такі компоненти як рута, ісопу, шавлія і м'ята болотна можуть негативно позначитися на розвитку плоду. А такі масла як ялівець, мирра, чебрець і полин і зовсім можуть спровокувати викидень, підвищуючи тонус матки.

У парфумах ж поєднуються ефірні масла, що несуть виключно позитивний ефект! І такі аромати від відомих світових парфумерів Ви можете придбати з використанням нашого брендового інтернет-магазину парфумерії в Україні «Parfumerka».